I miejsce w piłce nożnej dla naszych sportowców

Dnia 27 września 2017r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w piłce nożnej. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie: Radosław Zarzycki,Jan Sławiński, Dawid Sokołowski, Damian Majewski, Patryk Saneluta, Artur Kosior, Sebastian Gospodarek. W zawodach brały również udział drużyny z Ośrodków w: Lublinie, Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie, Włodawie, Puławach. Po zaciętych meczach zdobyliśmy Pierwsze Miejsce. Jest to pierwszy taki sukces w historii Naszego Ośrodka w piłce nożnej. Dziękujemy naszym chłopcom, naszym przeciwnikom i ich Nauczycielom. Gratulujemy!:)

   
Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook