Bal Absolwentów

                  14 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie pięciu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy opuszczają już mury naszego Ośrodka: Anię, Małgosię, Marcina, Dawida i Krzysztofa. Wychowawczyni klasy           p. Danusia wręczyła absolwentom drobne upominki, podziękowała rodzicom za współpracę. Nie zabrakło muzyki, tortu, szampana i innych pyszności przygotowanych przez rodziców oraz wychowawczynię. Wszyscy świetnie się bawili. Życzymy naszym Absolwentom powodzenia na nowej drodze życia i aby miło wspominali naszą szkołę, nauczycieli, kolegów i koleżanki!

 

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook