Dzień Świadomości Autyzmu

2. kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Świdnik po raz kolejny „zaświeci na niebiesko”, solidaryzując się w ten sposób z osobami dotkniętymi problemem autyzmu. W związku z powyższym, Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka jak co roku przygotowało szereg działań i aktywności, do udziału w których chcielibyśmy Państwa zaprosić.

Pod hasłem: „Świdnik dla Autyzmu” planujemy zorganizować:
1. „Artyści świdniccy dla Autyzmu” – koncert, który odbędzie się w sali kameralnej MOK w Świdniku w dniu 2. kwietnia 2017 roku o godzinie 15:00 – Wstęp wolny.
2. Marsz uliczny „Idź – Maszeruj dla Autyzmu”, który odbędzie się w dniu 4. kwietnia 2017 roku o godzinie 10:00. Zbiórka uczestników o godzinie 9:45 na placu Konstytucji 3 Maja, przemarsz ulicą Wyszyńskiego do Kościoła pw. NMP Matki Kościoła.

Uwaga: jako, że niebieski jest kolorem solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem, podczas marszu mile widziane będą elementy ubiory, przedmioty (balony, emblematy, chusty itp.) w tym kolorze.

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook