Zajęcia warsztatowe w hotelu Avion

                          Od lutego 2017r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy co tydzień uczestniczą w zajęciach warsztatowych w hotelu Avion w Świdniku. Tam doskonalą swoje umiejętności w zakresie prac porządkowych – m.in.: poznają podstawowe środki czystości, materiały i urządzenia stosowane w pracach porządkowych, uczą się wycierać kurze, zmywać podłogi, zmieniać pościel, poznają sposoby ścielenia łóżek, robią drobne zakupy. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, uczniowie z wielkim zapałem i zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań.

    

   

   

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook