„Niezwykli goście w naszej szkole” – muzyk

Cykl spotkań w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Niezwykli goście w naszej szkole” zamknęła wczoraj wizyta wspaniałego muzyka, wokalisty i wodzireja – pana Tomasza Masańca, na której przybliżył uczniom swoją pasję, jaką jest muzyka. Podczas spotkania mieli oni okazję m.in. poznać instrumenty klawiszowe i strunowe, spróbować na nich zagrać, a nawet wcielić się w rolę DJ-a. Na zakończenie spotkania pan Tomasz poprowadził wspaniałą zabawę taneczną, która sprawiła uczniom ogromną radość.

 

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook