„Niezwykli goście w naszej szkole” – instruktor baletu i tańca nowoczesnego

31 maja 2016r.odbyło się kolejne, dziewiąte już, spotkanie zorganizowane w ramach innowacji „Niezwykli goście w naszej szkole”. Tym razem odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, w którym p. Eliza Maruszak, instruktor baletu i tańca nowoczesnego, zorganizowała dla naszych uczniów lekcję baletu. Podczas spotkania mieli oni okazję obejrzenia strojów, poznania zasad baletu oraz podstawowych kroków i figur baletowych. Zresztą zobaczcie sami…

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook