„Niezwykli goście w naszej szkole” – kosmetyczka

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Niezwykli goście w naszej szkole”. Tym razem odwiedziła nas kosmetyczka – pani Anna Bąbik. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się kosmetyczka, gdzie pracuje, jak powinniśmy pielęgnować naszą skórę i paznokcie, a także na czym polegają zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych. Na koniec spotkania p. Ania przeprowadziła z dziewczętami warsztaty, na których opowiedziała i pokazała jak wykonać prawidłowy manicure oraz makijaż.

 

 

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook