„Niezwykli goście w naszej szkole” – kosmetyczka

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Niezwykli goście w naszej szkole”. Tym razem odwiedziła nas kosmetyczka – pani Anna Bąbik. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się kosmetyczka, gdzie pracuje, jak powinniśmy pielęgnować naszą skórę i paznokcie, a także na czym polegają zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych. Na koniec spotkania p. Ania przeprowadziła z dziewczętami warsztaty, na których opowiedziała i pokazała jak wykonać prawidłowy manicure oraz makijaż.

 

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook