Wielkie prasowanie

U nas wielkie prasowanie…😉
W ramach zajęć przysposobienia do pracy nasi uczniowie nabywają wiedzę i praktyczne umiejętności w takich dziedzinach jak: gospodarstwo domowe i zajęcia kulinarne, prace porządkowe w szkole i otoczeniu, prace ogrodnicze oraz prace rękodzielnicze.
Bardzo dużą rolę odgrywa nauka czynności, które pozwalają na bycie samodzielnym w życiu dorosłym. W tym tygodniu uczniowie doskonalili umiejętność odczytywania oznaczeń na metkach ubraniowych oraz umiejętność prasowania. Zajęcia praktyczne sprawiły im szczególną radość.

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook