„Niezwykli goście w naszej szkole” – lalkarz

Za nami wycieczka do Teatru H.Ch. Andersena w Lublinie.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dziś w spotkaniu z lalkarzem, który przedstawił nam różne rodzaje lalek teatralnych. Wśród nich znalazły się m.in.: pacynki, kukiełki, jawajki, marionetki. Twórca lalek opowiedział nam z czego są wykonane, w jaki sposób można nimi poruszać. Mieliśmy niecodzienną okazję zobaczyć je z bliska, dotknąć, a nawet przymierzyć jedną z masek. Na koniec obejrzeliśmy spektakl „Pchła Szachrajka”.

 

 

Previous Article
Next Article

Konferencja SCWEW

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook