Bal karnawałowy

W piątek (29.01.2016) w naszym Ośrodku odbył się Bal Karnawałowy. Szkolną zabawę uświetnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trawnikach, którzy przygotowali dla nas koncert kolęd i pastorałek. Później wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. Najbardziej oczekiwanym przez dzieci gościem był jednak Święty Mikołaj. Przybył on na saniach z workiem pełnym słodkich prezentów. Było bardzo wesoło i miło. Tańczyliśmy, braliśmy udział w konkursach i zabawach.To był dzień pełen wrażeń.

 

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook