„Niezwykli goście w naszej szkole” – instruktor nurkowania

W czwartek 28.01.2016r. gościliśmy w naszej szkole instruktora nurkowania p. Marcina Fatlę z Lublina. Podczas spotkania nasi uczniowie mieli okazję przymierzyć strój oraz obejrzeć specjalistyczny sprzęt, jakim posługuje się nurek. Pan Marcin udostępnił filmy z nagraniami nurkowania w jeziorach, m.in dzieci miały okazję zobaczyć co kryje się na dnie Morskiego Oka. W związku z zimową porą roku pan Marcin przekazał dzieciom wskazówki, jak bezpiecznie zachować się na lodzie.
Dziękujemy za ciekawe spotkanie!!!

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

SCWEW

SCWEW

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook