„Niezwykli goście w naszej szkole” – instruktor nurkowania

W czwartek 28.01.2016r. gościliśmy w naszej szkole instruktora nurkowania p. Marcina Fatlę z Lublina. Podczas spotkania nasi uczniowie mieli okazję przymierzyć strój oraz obejrzeć specjalistyczny sprzęt, jakim posługuje się nurek. Pan Marcin udostępnił filmy z nagraniami nurkowania w jeziorach, m.in dzieci miały okazję zobaczyć co kryje się na dnie Morskiego Oka. W związku z zimową porą roku pan Marcin przekazał dzieciom wskazówki, jak bezpiecznie zachować się na lodzie.
Dziękujemy za ciekawe spotkanie!!!

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook