Niezwykli goście w naszej szkole – chór „Arion”

                                              17 grudnia 2015 r.odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Niezwykli goście w naszej szkole”. Tym razem odwiedził nas chór męski „Arion” ze Świdnika. Dyrygentem chóru jest pani Magdalena Celińska. Podczas spotkania pani Magda nawiązała wspaniały kontakt z naszymi uczniami – wytłumaczyła co to jest chór, jakie są jego rodzaje, pokazała do czego służy batuta, kamerton i pulpit. W trakcie spotkania uczniowie mieli niecodzienną okazję zamienić się w dyrygenta i kierować śpiewem chóru oraz zgromadzonej widowni. Pokaz zakończony został wspaniałym występem artystycznym w wykonaniu chóru – usłyszeliśmy znane i mniej znane kolędy i pastorałki. Dziękujemy za tą wizytę pełną wrażeń!

 

Previous Article
Next Article

KONFERENCJA

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook