W stadninie koni

                     Za nami dzień pełen wrażeń:) Odwiedziliśmy dziś stadninę koni „Bonanza” w Lublinie. Wycieczkę niewątpliwie zaliczamy do udanych. Oprócz tego, że mogliśmy podziwiać piękne zwierzęta, dotknąć ich, to wzbogaciliśmy również swoją wiedzę na temat hodowli koni, zasad obchodzenia się z nimi. Największą atrakcją była jazda konna. Brawa dla tych, którzy pokonali dziś swój strach i odważyli się wsiąść na konia! Wycieczka do stadniny sprawiła nam ogromną radość i chętnie tam jeszcze powrócimy.

 

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook