Objazdowy Festiwal Nauki – czyli nauka bez barier

                          9 listopada 2015r. odwiedził nas Objazdowy Festiwal Nauki – czyli nauka bez barier z UMCS w Lublinie. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w warsztatach: „Pachnący świat wokół nas- zioła” oraz wykonali pachnące mydełka z gliceryny. Uczniowie poznawali zioła wszystkimi zmysłami. Dowiedzieli się gdzie mieszczą się w mózgu ośrodki odpowiedzialne za wzrok, smak i węch. Zajęcia dostarczyły nam wiele radości i satysfakcji, a samodzielnie wykonane mydełka będą doskonałym prezentem dla najbliższych.

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook