Mistrzostwa Województwa Lubelskiego do lat szesnastu w piłce nożnej – Bystrzyca 2012

27 września wyruszyliśmy do Bystrzycy, żeby wziąść udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w piłce nożnej do lat szesnastu. Skład naszej drużyny: Krzysztof Wosiek (kapitan, bramkarz), Dominik Budka, Adrian Żyła, Adrian Huk, Adrian Krupski, Sebastian Gospodarek, Sebastian Chmiel, Piotr Walasek.
Kierownik drużyny: p. Monika Dąbkowska. Trener: p. Artur Pinkos. Masażysta: p. Łukasz Ścibior.
Rozgrywaliśmy mecze z:

  • Bystrzycą, w którym to spotkaniu zwyciężyliśmy 1:0, bramkę dla naszej drużyny zdobył debiutujący Sebastian Gospodarek;
  • w drugim meczu zostaliśmy pokonani przez drużynę z Karczmisk 0:1. Ta przegrana uniemożliwiła nam wyjście z grupy, a tym samym dalszą grę i walkę o mistrzostwo województwa.

ss11

Previous Article
Next Article

KRONIKA ROZBUDOWY

Zapraszamy do śledzenia postępów prac związanych z  rozbudową SOSW w Świdniku.

Hymn szkolny SOSW


Tekst hymnu napisała p. Krystyna Chojecka. Muzykę skomponował p. Dariusz Tokarzewski.

Dziennik UONET++

 

ePUAP

Skrzynka ePUAP - SOSW Świdnik
Adres skrzynki podawczej:

/SOSWSwidnik/SkrytkaESP

Szkoła pamięta

Szkoła pamięta

Nagroda dla SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku na podstawie zarządzenia Starosty Powiatu Świdnickiego – został wskazany jako wiodący ośrodek koordynacyjno- rehabilitacyjno-opiekuńczy na terenie powiatu świdnickiego realizujący program „Za życiem”

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy osób zaangażowanych wspomaganiem rozwoju osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Stowarzyszenie poprzez swoją działalność wspiera osoby niepełnosprawne, aby zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami mogły jak najpełniej rozwijać własny potencjał osobowy i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość. więcej

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook